Dn. 25 września 2019 r. młodzież klas I (I TAKTB, I TB, I SzB) uczestniczyła w konferencji pt. „Gdy codzienne życie bardzo boli", organizowanej przez Starostwo Powiatowe i Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Dąbrowie Tarnowskiej. Konferencja odbyła się w Dąbrowskim Domu Kultury.


Kwestiami, które zostały podczas konferencji poruszone były: współczesne uzależnienia młodzieży, depresja, zachowania ryzykowne. Prowadzący skupili się nie tylko na problemach zdrowia psychicznego młodzieży (depresja), ale także na sposobach ich rozwiązania (radzenie sobie z trudnymi emocjami, trudnymi osobistymi sytuacjami, wzmacnianie poczucia swojej wartości, szukanie pomocy i wsparcia).
Konferencję prowadzili: pani dyrektor poradni psychologiczno – pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej mgr Bogusława Molak oraz jej psycholodzy: mgr Karolina Lewandowska i mgr Mariusz Wielgus.
Konferencja ta wpisuje się w działania profilaktyczne szkoły, realizowane w oparciu o politykę oświatową na bieżący rok szkolny (profilaktyka uzależnień), a także w plan działań przeznaczonych do realizacji w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa w roku szkolnym 2019/2020.

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top