W tym tygodniu uczniowie Zespołu Szkół w Brniu obchodzili Europejski Dzień Języków zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego.
Uczniowie w drużynowych zawodach zmagali się z zawiłościami językowymi. Okazało się, że miłość do piłki nożnej staje się przydatna podczas lekcji języka. Co więcej, potwierdziło się stare powiedzenie: "Się podróżuje,się wie".

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2020/2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top