Październik jest miesiącem bibliotek szkolnych. Z tej okazji 5 października miała miejsce ogólnopolska akcja Nocy Bibliotek pod hasłem: „Znajdźmy wspólny język". Jej celem było niekonwencjonalne zachęcenie do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji.
Nasza biblioteka szkolna dołączyła do akcji 9 października, zapraszając wszystkich chętnych do udziału w „Nocy w Bibliotece". Na zaproszenie odpowiedzieli dość licznie uczniowie z różnych klas

i niektórzy nauczyciel. Wspólnie spędzone na rozmowach, grach i zabawach godziny pozwoliły spojrzeć na siebie nawzajem z innej, niż tylko w relacji nauczyciel – uczeń, perspektywy oraz udowodniły, że bez smartfonów możemy się również komunikować, i że ten rodzaj komunikacji ma niezwykłą wartość. Dziękujemy wszystkim za udział. Było cool 

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top