W dniu 27 października 2019 r. grupa 42 uczniów technikum budownictwa i architektury krajobrazu wraz z nauczycielami wyjechało na praktykę zawodową do Grecji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia Zawodowego",

na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i Szkolenia Zawodowe, w Grecji. Miejscem docelowym jest miejscowość Platamonas na Riwierze Olimpijskiej.

W ramach pobytu w Grecji uczniowie będą realizowali program dwutygodniowych praktyk zawodowych.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top