Uczniowie klasy pierwszej TB/TAK przygotowali ciekawą wystawę składającą się z trzech elementów. Pierwszy to prezentacja prac plastycznych Magdaleny Deszcz wykonanych techniką rysunku ołówkiem. Drugi to prace wykonane techniką kolażu : wiersze dadaistyczne oraz „obrazy". Uczniowie podczas wykonywania

tych dzieł mieli sporo zabawy i wątpliwości czy spodobają się one społeczności szkolnej. Trzeci element to wystawa pod tytułem „Drogami Powiatu Dąbrowskiego" przedstawiająca instytucje zajmujące się promocją kultury w naszej Małej Ojczyznie. Uczniowie podzieleni na kilkuosobowe grupy mieli za zadanie przedstawić instytucje kultury( np. zasady działalności, wydarzenia kulturalne, kontakt, adres...) ,zdjęcia oraz mapę.

Wystawę przygotowano pod opieką B. Grzebieniowskiej.

PREZENTACJA O SZKOLE


REKRUTACJA 2020/2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top