25 stycznia 2020 roku odbyła się studniówka uczniów klas czwartych Technikum Budownictwa oraz Technikum Architektury Krajobrazu . Uroczystość miała miejsce w stanicy turystycznej, będącej częścią zespołu dworsko-parkowego w Brniu. Rozpoczęli ją przedstawiciele maturzystów, Joanna Janiszewska oraz Bartosz Rodak, którzy

podziękowali rodzicom, nauczycielom i wychowawcom za wsparcie i wysiłek włożony w ich edukację. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły, pan Jarosław Boryczka, który życzył młodzieży udanej zabawy oraz powodzenia na egzaminach oraz odczytał okolicznościowy adres od starosty Powiatu Dąbrowskiego, pana Lesława Wieczorka. Część oficjalną zakończył piękny polonez w wykonaniu młodzieży, a później ... zaczęła się zabawa, która trwała do białego rana.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2020/2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top