Podczas ferii zimowych na terenie szkoły i warsztatów szkolnych odbył się kurs "Nowoczesne techniki wykończeniowe". Zajęcia zostały realizowane w ramach projektu „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych". W szkoleniu uczestniczyło 10 uczniów naszej szkoły z pierwszej i trzeciej klasy Technikum Budownictwa. Kurs przeprowadziła Agata Dziedzic-Stolińska. Celem kursu było teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchacza do wykonywania prac w budownictwie przy zastosowaniu nowoczesnych technik wykończeniowych.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top