Dnia 14 lutego 2020 roku, pani psycholog Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, mgr Karolina Lewandowska przeprowadziła warsztaty w klasie II TAKTB. Tematyka zajęć poświęcona była emocjom, ich identyfikowaniu, nazywaniu i wyrażaniu. Uczniowie uczyli się jak rozpoznawać symptomy płynące

z ich ciała w kontekście danej emocji, jak nazywać to, co czują i jak w sposób konstruktywny je wyrażać, aby nie wpaść w błędne koło gromadzących się w nas emocji, które mogą prowadzić np. do zachowań agresywnych.
Tematyka zajęć wpisuje się w działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa wśród uczniów, a tym samym jest jednym z działań wynikających z Planu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa w roku szkolnym 2019/2020.

REKRUTACJA 2021/2022
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top