W dniu 6 marca w etapie regionalnym VI edycji ogólnopolskiego konkursu „Turbolandeskunde" organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego oraz Instytut Goethego uczennice klasy 2 Technikum Architektury Krajobrazu Klaudia Lekarczyk, Adrianna Waś i Katarzyna Zagraniczna zajęły 3 miejsce spośród 15 szkół ponadpodstawowych rejonu Tarnowa i okolic. Uczennice do konkursu przygotowała Joanna Gawlik.
Serdecznie gratulujemy.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top