Wszyscy uczniowie technikum i szkoły branżowej zobowiązani są do codziennego logowania się na dziennik elektroniczny oraz skrzynkę mailową, o co Was wszystkich bardzo proszę, gdzie codziennie przekazywane są przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów informacje i pliki w ramach nauczania zdalnego.
Proszę o odczytywanie przesłanych informacji i zaangażowanie się w realizację programów nauczania.
W związku z doniesieniami, że zawieszenie zajęć może zostać przedłużone, uczniowie i nauczyciele którzy zrealizują podstawę programową, nie będą musieli prawdopodobnie odrabiać dni wolnych w wakacje.

Dyrektor Szkoły Jarosław Boryczka

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top