Zakończenie roku szkolnego w klasach programowo najwyższych technikum odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2020 roku.
W tym dniu będziemy wydawać uczniom świadectwa ukończenia szkoły od godziny 9.00
Ze względu na panującą sytuacje epidemiologiczną w Polsce, prosimy o potwierdzenie chęci odbioru świadectwa ukończenia szkoły

poprzez kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły (146411093) lub wychowawcami w celu ustalenia godziny odbioru świadectwa, aby nie powodować pojawienia się większej grupy uczniów w tym samym czasie.

REKRUTACJA 2021/2022
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top