Dnia 1.06 2020 roku Komisja Konkursowa w składzie: Dyrektor Jarosław Boryczka, pedagog szkolny Joanna Janus, nauczyciele przedmiotów zawodowych Małgorzata Piątek oraz Katarzyna Matusik - Kapuściak rozstrzygnęła wyniki I Szkolnego Konkursu Fotograficznego, którego tematem była ,, Wiosna w obiektywie".

Konkurs był skierowany do uczniów Technikum Architektury Krajobrazu .Celem konkursu było kształtowanie i rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań fotografią, uwrażliwienie na piękno otaczającego nas świata i zachęcenie do jego utrwalania w fotografii, wyrabianie poczucia estetyki oraz propagowanie walorów przyrodniczych regionu, w którym żyjemy.
Gratulujemy zwycięzcom.
Laureaci
I miejsce Tomasz Golonka oraz Julia Baliga kl. 2 TAK
II miejsce Konrad Wójcik kl. 1 TAK
III miejsce Martyna Wąsowicz kl. 2 TAK

Wyróżnienia :
Bork Klaudia kl. 1 TAK
Klara Natalia kl. 1 TAK
Mietelska Gabriela kl. 1 TAK
Niemiec Paulina kl. 1 TAK

Prezentujemy też ciekawe fotografie: Rity Patryjak, Karoliny Przybyło, Kowal Anny. Katarzyny Zagranicznej, Adrianny Waś i Niemiec Pauliny.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top