W poniedziałek 8 czerwca 2020 roku rozpoczyna się Egzamin Maturalny.
Egzamin z części pisemnej z języka polskiego na poziomie podstawowym jest przeprowadzany w dwóch salach: sali gimnastycznej i sali 43 na II piętrze budynku szkoły. Tak samo egzamin z matematyki 9 czerwca. Egzamin z języka polskiego na poziomie rozszerzonym odbywać się będzie w sali 34 o godz. 14.00. Egzamin z języka angielskiego będzie przeprowadzony w sali: nr 1, nr 34 i nr 43.
Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące procedur przeprowadzenia egzaminu maturalnego w 2020 r. dostępne są na stronie internetowej szkoły www.zspbren.pl w zakładce „Informacje na temat egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020" z którymi powinniście się byli zapoznać. Drzwi do szkoły będą otwarte od godziny 8.00. Należy tak zaplanować przybycie aby zająć miejsce na sali egzaminacyjnej do godziny 8.50.


Wchodzimy głównym wejściem do szkoły z maseczkami na twarzy, w sytuacji gdyby utworzyła się kolejka obowiązuje nas dystans co najmniej 1, 5 m. jeden od drugiego Każdy z Was przekazuje przy wejściu do szkoły podpisane oświadczenie, że jest zdrowy i nikt z jego najbliższych nie choruje na COVID-19 lub przebywa na kwarantannie,. Oświadczenie jest do pobrania tutaj: https://drive.google.com/file/d/1ZMbSa7pUsbbWwfOv1xIJBV97fFjqMshD/view lub można je podpisać na miejscu na wydrukowanym formularzu.
Wszyscy przed wejściem do szkoły dezynfekują ręce przy pomocy płynu do dezynfekcji.
Każdy z Was ma mieć swój długopis z czarnym tuszem i ewentualnie 0,5 l. butelkę wody pitnej. Wszystkie inne niepotrzebne rzeczy w tym telefony komórkowe lub części ubioru zostawiacie w woreczkach foliowych w sali nr 2.
W czasie korzystania ze słownika należy przed i po użyciu zdezynfekować ręce płynem do dezynfekcji. W trakcie egzaminu będzie dwa razy wietrzona sala egzaminacyjna. Członkowie Zespołu Nadzorującego będą losować numery Waszych stolików i wydawać Wam arkusze egzaminacyjne w maseczkach i rękawiczkach. W trakcie egzaminu maseczki można ściągnąć. Nie będziemy Wam mierzyć temperatury. Na każdym egzaminie będzie w szkole pełniła dyżur pielęgniarka, oddelegowana na czas trwania egzaminu do szkoły z Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej
Tradycyjnie zyczę Wam połamania piór na egzaminie. Wiem, że te wszystkie procedury powodują niepotrzebny dodatkowy stres, ale to wszystko tylko dla Waszego bezpieczeństwa.
Pozdrawiam Jarosław Boryczka

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top