Od 15 czerwca 2020 r. do 10 lipca 2020 r. trwa składanie wniosków o przyjęcie do klasy I technikum lub branżowej szkoły I stopnia w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu. Można już dzisiaj złożyć wniosek on-line dostępny na stronie szkoły: http://form.zspbren.pl/public/form.html
Wnioski złożone wcześniej zachowują ważność.
Można tez pobrać wniosek i uzupełniony dostarczyć do sekretariatu szkoły lub wypełnić formularz wniosku w szkole.


Wniosek należy do dnia 10 lipca 2020 r. uzupełnić poprzez dostarczenie świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.
Termin składania świadectwa i zaświadczenia o wyniku egzaminu od 31 lipca do 4 sierpnia 2020 r.
12 sierpnia 2020 roku zostaną ogłoszone listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do szkoły.
19 sierpnia 2020 r. zostaną ogłoszone listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do szkół.
UWAGA! W okresie ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty listy z wynikami postępowania rekrutacyjnego zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych oraz przyjętych i nieprzyjętych mogą być publikowane na stronach internetowych szkół.

Terminy i zasady rekrutacji do Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu dostepne są tutaj: 
http://www.zspbren.pl/index.php/2-uncategorised/430-terminy-rekrutacji-do-klas-iR
ZS w Brniu

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top