Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Nasza szkoła" na najlepszy projekt muralu lub graffiti, adresowanego do wszystkich uczniów Zespołu Szkół. Jego organizatorką była Barbara Grzebieniowska, w skład komisji konkursowej weszły Beata Kuchta i Małgorzata Piątek.

Uczestnicy konkursu wykonali jedną pracę w dowolnym formacie, która łączyła różne techniki i materiały. Komisja oceniła, że tematyka i sposób wykonania prac zgłoszonych w ramach konkursu były zgodne z zasadami określonymi w regulaminie.
Podczas oceniania prac jury brało pod uwagę następujące kryteria :
- poprawność merytoryczną
- oryginalność
- pomysłowość
- estetykę
Komisja konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu, ustaliła ,że przyzna dwa wyróżnienia dla Karoliny Wawrzonek klasa III TB i Pauliny Niemiec klasa I TAK.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac gratulujemy!!!

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top