Informacje i harmonogram egzaminów w części pisemnej i praktycznej z kwalifikacji w zawodzie
22 czerwca 2020 r. ( poniedziałek) rozpoczynamy egzaminy z kwalifikacji w zawodzie. Egzamin w części praktycznej z kwalifikacji R.21 i RL.21 dla uczniów technikum architektury krajobrazu rozpoczyna się o godzinie 9.00 w sali 34.

 

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące procedur przeprowadzenia egzaminu z kwalifikacji w zawodzie w 2020 r. , harmonogramu przeprowadzenia egzaminu, wytycznych sanitarnych i wykazu przyborów i materiałów jakie należy ze sobą przynieść do szkoły dostępne są na stronie internetowej szkoły www.zspbren.pl w zakładce „Informacje na temat egzaminu zawodowego w roku szkolnym 2019/2020"
Wykaz przyborów na egzamin w części pisemnej: https://cke.gov.pl/images/_KOMUNIKATY/PP2012_2017_2019-czesc_pisemna-VI-VII%20i%20VIII-IX_2020.pdf
Wykaz przyborów na egzamin w części praktycznej: https://cke.gov.pl/images/_KOMUNIKATY/PP2012_2017_2019-czesc_praktyczna-VI-VII%20i%20VIII-IX_2020.pdf
Należy wyszukać swoja kwalifikację i zapoznać się z komunikatem o przyborach.

 

Wchodzimy głównym wejściem do szkoły z maseczkami na twarzy, w sytuacji gdyby utworzyła się kolejka obowiązuje nas dystans co najmniej 1, 5 m. jeden od drugiego Każdy z Was przekazuje przy wejściu do szkoły podpisane oświadczenie, że jest zdrowy i nikt z jego najbliższych nie choruje na COVID-19 lub przebywa na kwarantannie,. Oświadczenie jest do pobrania tutaj: https://drive.google.com/file/d/1ZMbSa7pUsbbWwfOv1xIJBV97fFjqMshD/view lub można je podpisać na miejscu na wydrukowanym formularzu.
Wszyscy przed wejściem do szkoły dezynfekują ręce przy pomocy płynu do dezynfekcji.
Każdy z Was ma mieć swój długopis z czarnym tuszem i ewentualnie 0,5 l. butelkę wody pitnej. Wszystkie inne niepotrzebne rzeczy w tym telefony komórkowe lub części ubioru zostawiacie w woreczkach foliowych w sali nr 2.
 W trakcie egzaminu będzie dwa razy wietrzona sala egzaminacyjna. Członkowie Zespołu Nadzorującego będą losować numery Waszych stolików i wydawać Wam arkusze egzaminacyjne w maseczkach i rękawiczkach. W trakcie egzaminu maseczki można ściągnąć.
Dla zdających egzamin z kwalifikacji BD.29 w pracowni zajęć praktycznych maja zastosowanie takie same procedury.
Dyrektor Szkoły

 

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top