Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów w dniu 01 września 2020 roku na uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu.
Przedstawiamy harmonogram: Uczniowie klas II, III i IV technikum i branżowej szkoły I stopnia spotkają się o godz. 8.10 ze swoimi wychowawcami


w poszczególnych klasach wg podanego planu.
Klasa II szkoła branżowa - sala nr 1
Klasa II TB - sala nr 32
Klasa II TAK/TB - sala nr 43
Klasa III TAK/TB - sala nr 33

Klasa III szkoła branżowa sala nr 29
Klasa IV TB sala nr 2

Uczniów klasy I technikum oraz klasy I branżowej szkoły I stopnia zapraszamy na salę gimnastyczną na spotkanie z dyrektorem szkoły i wychowawcami o godz. 8.10
Wszyscy uczniowie przed wejściem do szkoły obowiązkowo dezynfekują ręce oraz dokonany zostanie u nich pomiar temperatury termometrem bezdotykowym.
Bardzo proszę wszystkich uczniów i pracowników szkoły o zapoznanie się z procedurami sanitarnymi jakie będą obowiązywały w szkole od dnia 1 września 2020 roku i stosowanie się do zawartych w nich zaleceń.
Procedury zostaną przesłane do wszystkich poprzez dziennik elektroniczny oraz będą dostępne na stronie szkoły www.zspbren.pl w zakładce Procedury Bezpieczeństwa Sanitarnego ( kolor niebieski)
Dyrektor Szkoły Jarosław Boryczka

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top