W dniu 01 września 2020 roku uczniowie szkoły, po kilkumiesięcznej przerwie, spowodowanej zawieszeniem zajęć w szkole i przerwą wakacyjną, spotkali sie ze swoimi wychowawcami w klasach. Nie odbyła się tradycyjna akademia ze względu na panującą w kraju sytuację epidemiologiczną.


Klasy I technikum i branżowej szkoły I stopnia uczestniczyły w spotkaniu z dyrektorem szkoły i wychowawcami na sali gimnastycznej. W związku z obowiązującymi ograniczeniami sanitarnymi uczniowie musieli dostosować swój pobyt w szkole do procedur sanitarnych. Dyrektor szkoły przedstawił wychowawców uczniów klas I. Wychowawcą klasy pierwszej technikum jest pani mgr Beta Kuchta, nauczyciel języka polskiego, klasy I branżowej szkoły I stopnia, pan mgr Mirosław Panek, nauczyciel wychowania fizycznego. Odczytano okolicznościowy adres skierowany na ręce dyrektora szkoły do nauczycieli, uczniów i rodziców, przez samorząd powiatowy.

W słowach skierowanych do uczniów znalazły się życzenia zdrowia i satysfakcji z dokonanego wyboru szkoły.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top