Jak co roku w grudniu Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta obchodzi swoje święto w rocznicę śmierci pisarza.
Z uwagi na niecodzienną sytuację w kraju związaną z zagrożeniem epidemicznym formuła tegorocznych obchodów musiała ulec zmianie.
Zapraszamy Państwa, Uczniów, Absolwentów, Pracowników do zapoznania się z okolicznościowymi przemówieniami Dyrektora Szkoły, Pana Jarosława Boryczki, Starosty Powiatu Dąbrowskiego, Pana Lesława Wieczorka oraz prezentacją multimedialną upamiętniającą 75 lat funkcjonowania Szkoły w Brniu.

REKRUTACJA 2021/2022
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top