Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Brniu pragnie włączyć się do 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 31 stycznia. I ty możesz wesprzeć dzieci z oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Nie przejdźmy obojętnie - liczy się każdy „grosz" na ten szczytny cel.
Zachęcamy uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły do udziału w akcji. A może ktoś ze znajomych też chciałby pomóc? Wolontariuszem jest Kacper Kaczówka z kl 2 TB. Wpłaty można dokonać na podany link do e-skarbonki:
https://eskarbonka.wosp.org.pl/we2jgj Wybierając metodę płatności PayU można w prosty sposób zapłacić blikiem.

Liczymy na was!!!!

REKRUTACJA 2021/2022
 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top