1 czerwca nauka w naszej szkole wyglądała bardzo nietypowo. Uczniowie zostali zaangażowani do gry terenowej, której celem było zdobycie ośmiu baz rozmieszczonych w różnych miejscach szkoły i terenu przyszkolnego. Tak więc m.in. należało: ustalić, gdzie jest Feliks

i kto zacz, zgłębić tajniki wiedzy o platanowcu, rozwiązać wszystkie tajemnice labiryntu i wyjść z niego cało, slalomem objechać stanicę na bardzo profesjonalnie wyglądających rowerach, wykonać skomplikowane manewry traktorem (nie wytrzymał tego ), napisać zapierającą dech historię z życia Brnia i dokonać jeszcze kilku bohaterskich czynów. Wygrała 2 TB (Gratulacje chłopaki!), ale trzeba przyznać, że wszyscy jesteście wspaniali i macie nieograniczone możliwości, np. fajnie rymujecie i jesteście dobrzy w dissach.

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top