W dniach 9 – 11 czerwca odbyły się w naszej szkole Dni Otwartych Drzwi, dające ósmoklasistom powiatu dąbrowskiego możliwość bliższego poznania oferty edukacyjnej Zespołu Szkół im. W.S. Reymonta w Brniu i środowiska, w którym odbywa się nauka. Z okazji do zwiedzenia naszej placówki

skorzystało liczne grono przybyłych gości, którzy mogli przyglądnąć się pracowniom i bazie dydaktycznej szkoły oraz uczestniczyć w lekcjach, przy okazji poznając bliżej kadrę nauczycielską oraz, mamy nadzieję, przyszłych kolegów. Na zakończenie uczniowie wraz z opiekunami mogli zrelaksować się w pięknym breńskim parku, a chętni sprawdzić ofertę i wyposażenie stanicy rowerowej, testując nowo zakupione rowery podczas krótkich przejażdżek.

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top