W piątkowy poranek dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Mariana Niemczury, wieloletniego nauczyciela i wychowawcy wielu pokoleń młodzieży Zespołu Szkół Rolniczych w Brniu. Pracę w szkole podjął na początku lat osiemdziesiątych XX wieku, pracował w niej do momentu przejścia na emeryturę.

Był nauczycielem WF-u, geografii oraz wychowawcą w internacie. Zawsze uczynny, uśmiechnięty, gotowy, by służyć innym. Jego ulubionym powiedzeniem było „ A Pani..." , „ A Panie..." .
Łącząc się w żałobie i smutku po śmierci Mariana Niemczury składamy kondolencje i wyrazy współczucia Rodzinie: dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie Zespołu Szkół w Brniu.

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top