W dniu 13 października 2021 roku obchodziliśmy święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty.
W tym dniu w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, w której uczestniczyli nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście – Wicestarosta Powiatu Dąbrowskiego Krzysztof Bryk i emerytowani nauczyciele.
Akademię rozpoczął Dyrektor Szkoły Jarosław Boryczka

witając wszystkich przybyłych gości oraz składając życzenia. Głos zabrał Wicestarosta odczytując list od Starosty Powiatu Dąbrowskiego Lesława Wieczorka.

W tym dniu za pracę i szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze nagrody otrzymali z rąk Wicestarosty Dyrektor mgr Jarosław Boryczka, a nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali mgr Mirosław Panek, mgr Marcin Kapuściak, lic. Bogdan Kowal.
Dla licznie zgromadzonych emerytowanych nauczycieli były to miłe chwile wspomnień zawodowych.
Akademię przygotowali mgr inż. Katarzyna Matusik-Kapuściak, oraz mgr Krzysztof Kozaczka wraz z uczniami klas III i IV Technikum Architektury Krajobrazu i Technikum Budownictwa.
Dziękujemy uczniom za życzenia, ciepłe słowa, kwiaty i uśmiech.

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top