Szkolny Samorząd Uczniowski w Brniu

Wczorajszy dzień Tygodnia Dbania o Relacje w Zespole Szkół w Brniu owocował masą ciekawych wydarzeń. Oj działo się działo i to od samego rana! Na pierwszej lekcji były zajęcia fitness z instruktorką panią Gosią. Kolejnym punktem dnia były "między klasowe potyczki siatkówki". Strumienie potu lały się w zaciętej walce. (Wygrała jak zwykle 4 TB ) Wszyscy uczniowie byli w świetnych nastrojach, na pewno również dzięki temu, że na I piętrze w ramach "Walki z głodem" można było przekąsić coś słodkiego i zdrowego zarazem. Cała szkoła w coś grała. Na II piętrze królował ping-pong, a w klasach grano w gry planszowe. Maturzystom przypadła do gustu gra 5 sekund i muszę przyznać, że niektórym całkiem dobrze szło. Klasa II TB/TAK przygotowała prace plastyczne pt. coś "miłego", które potem wspólnie zawiesiliśmy na Tablicy Życzliwości. No, a na sam koniec dnia........ na grubo - odbył się wieczór z Netflixem, po ciemku, jak w prawdziwym kinie.... A, i coś jeszcze. Zaplanowana na piątek dyskoteka odbyła się już wczoraj, tak jakoś wyszło! Myślę, że ten dzień będziemy bardzo miło wspominać.

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top