14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Data jest nieprzypadkowa, 14 października 1773 r. utworzono bowiem Komisję Edukacji Narodowej. Potocznie święto nazywane jest Dniem Nauczyciela. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej została zorganizowana 11 października przez uczniów klas II technikum, którzy przygotowali program artystyczny oraz złożyli nauczycielom i wychowawcom podziękowania      „… za trud, za serce, za uśmiech…”.

Pan Krzysztof Michalak, reprezentując Starostwo powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej przekazał podziękowania dla nauczycieli za ich zaangażowanie i zawodowe oddanie oraz życzył im sukcesów w dalszej pracy.

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do podsumowania minionego roku pracy z młodzieżą, ale też do nagrodzenia najbardziej zasłużonych nauczycieli nagrodami starosty dąbrowskiego oraz dyrektora szkoły.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2020/2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top