Właśnie rozpoczęła się druga lekcja, którą nagle zakłócił trzyminutowy dzwonek a z radiowęzła rozległa komenda dyrektora „W związku z zagrożeniem pożarowym ogłaszam ewakuację młodzieży oraz wszystkich pracowników z budynku szkoły (…)”

Na szczęście to tylko próbna ewakuacja, która została zaplanowana na 16 X br. w ramach ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji z budynku szkoły. Scenariusz ćwiczeń obejmował także „zagubienie” ucznia, którego „szczęśliwie uratowano”. Młodzież wraz z nauczycielami i wszyscy pracownicy szkoły zebrali się na placu przedszkolnym, gdzie sprawdzono obecność i dokonano podsumowania przeprowadzonych ćwiczeń. Czas ewakuacji mierzony od momentu ogłoszenia alarmu do czasu wyjścia ze szkoły ostatniej osoby wyniósł 3 minuty.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top