W dniach 29 - 30 maja 2015 r. odbyły się eliminacje centralne XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Olsztynie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. W dziewięciu blokach tematycznych zmagało się łącznie 223 olimpijczyków. Uczestnicy etapu centralnego rywalizowali w dwóch kategoriach: zadań testowych oraz praktycznych. Czołowe miejsca w bloku Ochrona i Inżynieria Środowiska zajęli nasi uczniowie - Michał Ptak pierwsze miejsce, a Michał Nowak drugie.


Ponadto w prowadzonym przez Komitet Główny Olimpiady rankingu szkół biorących udział w finale Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu uplasował się również na najwyższym podium zajmując I miejsce. Uczniów do olimpiady przygotowała p. Alicja Krakowska.
Obok cennych nagród chłopcy, mają otwarte drzwi na uczelnie rolnicze i zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego. Gratulujemy serdecznie i życzymy powodzenia na dalszym etapie edukacji.
Więcej informacji i relacja z finału znajdują się na stronie olimpiady owiur.pl

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top