W dniu 04 marca 2017 roku w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie, odbyły się eliminacje okręgowe XXX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowanych.
Szkołę reprezentowali najlepsi uczniowie technikum budownictwa, którzy zostali wyłonieni w eliminacjach szkolnych


Karolina Urbanik – kl. III technikum budownictwa
Paweł Drewniany - kl. III technikum budownictwa
Wojciech Węgiel - IV technikum budownictwa
Damian Łabuz – kl. IV technikum budownictwa
W olimpiadzie budowlanej, w okręgu rzeszowskim, wzięło udział około 90 uczniów z 24 szkół budowlanych. Wyniki oraz informację, którzy uczniowie zakwalifikowali się do eliminacji centralnych poznamy za kilka dni.

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top