Dawid Kogut uczeń klasy trzeciej Technikum Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu zakwalifikował się do XLI Eliminacji Okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku Architektura Krajobrazu. Eliminacje Okręgowe Olimpiady odbędą się w dniach 21-22.04.2017r.

w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim.
Opiekunem ucznia jest Pani mgr inż. Katarzyna Matusik – Kapuściak, nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum .
Dawidowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top