Data wpisu: 25.10.2023
Zdjęcie do wpisu Recital profilaktyczny „Jak przez sen”

GALERIA ZDJĘĆ

Dnia 25 października 2023 roku odbył się w ZS w Brniu recital profilaktyczny pn. „Jak przez sen”, przygotowany przez Krakowskie Biuro Promocji Kultury, którego treścią były utwory znanych muzyków rock­owych takich jak m. in.: Jimi Hen­drix, Janis Joplin, Ryszard Riedel.

W recitalu wzięła udział cała społeczność szkolna.  Występujący w recitalu muzycy (Janusz Baran, Justyna Baran), w piękny sposób odtworzyli utwory muzyczne ww. wykonawców, wplatając pomiędzy piosenki informacje odnoszące się do życia poszczególnych muzyków oraz spus­tosze­nia, jakie w ich życiu poczyniły uży­wki (narko­tyki, alko­hol). Jednocześnie zadano kłam tezie, jakoby sub­stancje zmieni­a­jące świado­mość uskrzyd­lały i czyniły twór­czym.

Recital wpisuje się w działania profilaktyczne szkoły zawarte w Programie Profilaktyczno – Wychowawczym w roku szkolnym 2023/2024.