I miejsce uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Nożnej Orlik 2018.
Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu po raz drugi zajęła pierwsze miejsce w Piłce nożnej w roku szkolnym 2017/2018. 19 kwietnia 2018r.  Nasza Szkoła była gospodarzem  Powiatowej Licealiady

w piłce Nożnej chłopców na Orliku w Oleśnie . Zawody rozpoczęły się o godzinie 9.00. W zawodach wzięły udział 4 drużyny reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne z powiatu dąbrowskiego: ZSP DT nr 1, ZSP DT nr 2 ,PCEiKZ oraz ZSP Breń . Zawody przeprowadzono w systemie każdy z każdym .
Tabela wyników :
ZSP DT nr 1 – ZSP DT nr 2 - 2:3
ZSP Breń – PCEiKZ - 2:3
ZSPDT nr2 – ZSP- Breń - 2:5
ZSP DT nr 1- PCEiKZ - 1:1
ZSP Breń - ZSP DT nr- 1 4:3
ZSP DT nr 1 – PCEiKZ - 4:1
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce ZSP Breń – 6 pkt
II miejsce ZSP DT nr 2 – 6 pkt
III miejsce PCEiK 4 – pkt
IV miejsce ZSP DT nr 1 – 1 pkt
Zawody sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego Pan Mirosław Panek i Pan Jarosław Będkowski. Po zawodach Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu Pan Jarosław Boryczka wręczył zwycięzcom medale i puchary.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top