12 marca 2019r.  chłopcy z naszej szkoły (Adrian Sojka, Bartosz Rodak, Sławomir Łucek, Karol Minorczyk, Maciej Szwajkosz, Karol Żelazny, Dawid Kaczówka) uczestniczyli w Powiatowej Liceliadzie w Piłce Siatkowej. W zawodach brały udział cztery zespoły: ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, ZSP Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, PCEiKZ w Szczucinie, ZSP Breń.

Graliśmy systemem każdy z każdym, zawody odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce ZSP Breń 
II miejsce PCEiKZ Szczucin 
III miejsce ZSP DT nr 1
IV miejsce  ZSP DT nr2

Tabela wyników:

ZSP DT nr1 - ZSP DT nr 2- 2:0

PCEiKZ -  ZSP BREŃ-1:2

ZSP DT nr1 - ZSP BREŃ-0:2

PCEiKZ - ZSP DT nr 2- 2:0

ZSP DT nr1 - PCEiKZ-0:2

ZSP BREŃ - ZSP DT nr 2-2:0

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top