14 marca 2019r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach brały udział cztery zespoły: ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, ZSP Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, PCEiKZ w Szczucinie, ZSP Breń. Nasze

dziewczyny wystąpiły w składzie (Martyna Wąsowicz, Justyna Noga, Oriana Klucz, Karolina Wawrzonek, Katarzyna Zagraniczna, Wiktoria Wajda, Paulina Dymon) zajmując III miejsce.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce ZSP DT nr 1
II miejsce PCEiKZ Szczucin 
III miejsce ZSP Breń

Tabela wyników:

 

ZSP DT Nr 1 -ZSP Breń 2-0
ZSP DT Nr2 -ZSP DT Nr 1 0-2
PCEiKZ Szczucin- ZSP Breń 2-0
PCEiKZ Szczucin - ZSP DT Nr1.  0-2
ZSP Breń- ZSP DT Nr2. 2-0
PCEiKZ Szczucin- ZSP DT Nr2. 2-0

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top