Dnia 18.09.2020 w Zespole Szkół w Brniu odbył się turniej piłki nożnej o puchar dyrektora szkoły. W zawodach wzięło udział sześć zespołów klasowych, które zagrały systemem każdy z każdym. W sumie rozegrano piętnaście spotkań. Po zaciętej rywalizacji na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna klasy IV TB,

na drugim miejscu klasa II TB natomiast na ostatnim miejscu podium klasa III TB

Skład zwycięskiej drużyny:
1.Zieliński Przemysław
2.Zieliński Tomasz
3.Micek Mateusz
4.Wójcik Patryk
5.Żelazny Kamil
6.Kiljan Marek
7.Wielbłąd Tomasz

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top