W dniu 29 listopada 2016 roku, Szkolne Koło PCK zorganizowało akcję honorowego oddawania krwi. W tym dniu krew oddało 17 osób, w tym 14 uczniów pełnoletnich szkoły (3 osoby spoza szkoły), co daje 7650 ml oddanej krwi.


Uczniami, którzy podzielili się tym cennym darem na rzecz osób chorób, byli: Justyna Tarka (IV TAK), Kamil Taraska (IVTB), Tomasz Taraska (IV TB), Wojciech Węgiel (IV TB), Mateusz Klucz (IV TB), Filip Sojka (III TB), Rafał Plata (III TAK), Bernard Patryjak (III TAK), Dawid Węgiel III TAK, Karolina Mroczkowska (III TAK), Tomasz Wnęk (III TB), Dawid Suliński (III TB), Łapa Michał (III TB), Artur Ziemian (III ZSZ).
Wśród oddających krew ze szkoły znalazły się również osoby spoza szkoły, m. in. z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej p. Paweł Kowalik.
Wszystkim krwiodawcom ze szkoły oraz spoza szkoły serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy także do pań pielęgniarek z Punktu Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Tarnowie, za szybkie i sprawne przeprowadzenie akcji.

Akcje honorowego krwiodawstwa wpisują się w działania na rzecz promowania wolontariatu w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa.

REKRUTACJA 2022/2023

 



  

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top