20 października 2016r. odbyła się akcja Szkolnego Koła PCK – Dzień Walki z Głodem. Produkty spożywcze, z których przygotowano kanapki, zostały przyniesione przez 53 osoby ze szkoły, między innymi przez nauczycieli: p. mgr Iwonę Świerczek, p. mgr Barbarę Grzebieniowską, p. mgr inż. Katarzynę Matusik – Kapuściak. Dodatkowo placka upiekła Iwona Puła z klasy II TOR.


Uczennicami, które zajęły się przygotowaniem kanapek były:
I TAK: Martyna Bednarz, Justyna Bieś, Paulina Dymon, Joanna Janiszewska, Justyna Kogut, Anna Mastalerz, Katarzyna Mikus, Klaudia Patryjak, Patrycja Pikul, Sandra Skóra, Monika Struziak, Wiktoria Wajda, Anna Wójcik, Klaudia Wytrwał, Patrycja Ziemian. Klasa II TAK / TOR: Klaudia Tarka, Sylwia Witaszek, Ewelina Banaś, Elżbieta Józefczyk, Iwona Puła. Klasa III TAK: Kinga Włodarczyk, Monika Przybyło. Klasa IV TAK / TB: Edyta Kwapień, Magdalena Kozaczka, Patrycja Rodak.
Kanapkami częstowała się cała społeczność szkolna. Ze względu na ilość przyniesionych produktów i przygotowanych z nich kanapek, akcję przeciągnięto na następny dzień.
Opiekun Szkolnego Koła PCK dziękuje wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób zaangażowały się w tą akcję,

Dzień Walki z Głodem wpisuje się w akcje Szkolnego Koła PCK, jako działanie w zakresie Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa.zarówno w jej przygotowanie jak i przeprowadzenie.

 

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top