16 października w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu odbyła się akcja Szkolnego Koła PCK pn. Dzień Walki z Głodem. Jak zwykle uczniowie szkoły włączyli się w przygotowanie i organizację akcji poprzez przyniesienie produktów niezbędnych do robienia kanapek

– tym razem w wersji jarskiej. Przygotowaniem kanapek zajęły się uczennice klas: IV TATAK (Anna Kochanek, Sylwia Pawelec, Kinga Tomasiewicz), III TAKTB (Edyta Kwapień, Patrycja Rodak) oraz I TAKTOR (Ewelina Banaś, Oriana Klucz, Elżbieta Józefczyk, Urszula Gryszówka, Klaudia Tarka, Sylwia Witaszek, Justyna Nowakowska).

Celem Dnia Walki z Głodem jest również uwrażliwienie na potrzeby drugiego człowieka. Akcja ta jest jednocześnie realizacją Planu Działań w zakresie Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa 2015/2016.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top