25 października 2018 roku odbył się po raz 11 Dzień Walki z Głodem – akcja Szkolnego Koła PCK uświadamiająca problem niedożywienia i głodu na świecie. Akcja cieszy się dużym entuzjazmem od lat, tak zarówno wśród uczniów jak i wśród nauczycieli.


Tradycyjnie uczniowie przygotowali kanapki z produktów przez siebie przyniesionych, którymi następnie wszyscy mogli się częstować. Do akcji włączyła się część uczniów szkoły oraz nauczyciele: mgr Iwona Świerczek, mgr inż. Agata Dziedzic – Stolińska, mgr Anna Mazur – Pływacz.


Nowością w tym roku były szaszłyki przygotowane z owoców przez uczennicę klasy I szkoły branżowej Agnieszkę Hawełka, drożdżowe precle przygotowane przez uczennicę klasy IV TAK Justynę Nowakowską oraz gorąca herbata z cytryną dostępna dla wszystkich (którą przygotowywał uczeń klasy IV TAK Łukasz Dzięgiel).
Kanapki przygotowywały uczennice: Klaudia Tarka (IV TOR), Klaudia Wytrwał (III TAK), Iwona Puła (IV TOR), Patrycja Pikul (III TAK), Sandra Skóra (III TAK), Justyna Kogut (III TAK), Monika Struziak (III TAK), Karolina Wawrzonek (II TB), Natalia Ryczek (II TB), Maria Podosek (I TB), Martyna Wąsowicz (I TAK), Ada Waś (I TAK), Katarzyna Zagraniczna (I TAK), Sylwia Witaszek (IV TAK), Ewelina Banaś (IV TAK), Ela Józefczyk (IV TOR), Justyna Nowakowska (IV TAK).
Szkolne Koło PCK dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się i włączyli
w akcję. Akcja ta wpisuje się w działanie profilaktyczne jak również w Plan Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa na rok szkolny 2018/2019.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top