Zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej na rzecz uczennicy klasy ósmej szkoły podstawowej w Pilczy Żelichowskiej Gabrieli Łoś, chorej na nowotwór kości. W akcję można się włączyć poprzez upieczenie placka i przywiezienie go do szkoły dn. 26 lutego do godziny 11. Dochód ze sprzedaży placków będzie przeznaczony na leczenie Gabrysi (koszt miesięcznego leczenia wynosi 12 tysięcy złotych). Placki będą sprzedawane pod kościołami parafialnym w Dąbrowie Tarnowskiej, Zalipiu, Żelichowie, Gręboszowie i Otfinowie.

 

Jako, że w tym roku szkolnym nie było akcji Dnia Walki z Głodem, serdecznie zapraszamy do udziału w tej akcji.

Szkolne Koło PCK postanowiło włączyć się w tą akcję wykazując się solidarnością i chęcią pomocy. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z panią Joanną Janus: 14 641 10 93, wew. 23 lub przez dziennik elektroniczny.

ZS w Brniu

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top