W piątek 25 czerwca odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2020/2021. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody oraz dyplomy za wysokie osiągnięcia w nauce i konkursach szkolnych, które odbywały się w czasie roku szkolnego. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy aktywnie włączyli się w życie szkoły.
Nagrody dla szczególnie uzdolnionych uczniów w imieniu Zarządu Powiatu Dąbrowskiego wręczyła Pani Mariola Smolorz, Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego.

Pani Naczelnik odczytała również list okolicznościowy skierowany do uczniów, nauczycieli i rodziców, życząc wszystkim „wspaniałych chwil wypoczynku po trudach roku szkolnego, dużo słońca i bezpiecznego powrotu do szkoły".
Następnie wychowawcy poszczególnych klas w asyście Dyrektora Szkoły, Pana Jarosława Boryczki oraz przedstawiciela Rady Rodziców, Pani Henryki Patryjak , nagrodzili wyróżnionych uczniów.
To był bardzo nietypowy rok szkolny, zdominowany przez nauczanie zdalne, dlatego tym bardziej cieszymy się, że szczęśliwie dobiegł końca!
Wszystkim uczniom i nauczycielom gratulujemy zakończenia roku szkolnego. Zasłużyliście na wspaniały wypoczynek wakacyjny. Życzymy udanych, słonecznych wakacji!

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top