W szkołach ponadpodstawowych powiatu dąbrowskiego rozpoczęła się rekrutacja uzupełniająca do liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia. Wszystkie wnioski, niezależnie od kolejności ich złożenia, podlegają takim samym procedurom jak w rekrutacji zasadniczej.

Dodatkowy nabór do szkół na rok szkolny 2021/2022 odbywa się ze względu na wciąż dostępne wolne miejsca w szkołach.

Zespół Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu dysponuje wolnymi miejscami do branżowej szkoły I stopnia i technikum w zawodzie technik architektury krajobrazu.

Oferta edukacyjna szkoły dostępna jest na stronie internetowej, natomiast szczegółowe informacje dotyczące wolnych miejsc można uzyskać w sekretariacie szkoły.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top