17 listopada 2021 roku odbył się XXVI Gminny Konkurs Recytatorski wpisany w obchody roku Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Stanisława Lema, Cypriana Kamila Norwida, Tadeusza Różewicza i kard. Stefana Wyszyńskiego. Organizatorami konkursu byli: Wójt Gminy Olesno i Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie, a do udziału w nim zaproszeni zostali uczniowie wszystkich szkół z terenu Gminy Olesno.
Jury w składzie: Dorota Margosiak – Przewodnicząca oraz członkowie – Barbara Guzik, Edyta Jurczyk i Monika Kilian przyznało w poszczególnych kategoriach wiekowych miejsca. Reprezentantka naszej Szkoły Paulina Niemiec , uczennica klasy III TAK, zajęła I miejsce.

 

Uczestnicy i laureaci XXVI Gminnego Konkursu Recytatorskiego otrzymali stosowne dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Olesno i Gminną Bibliotekę Publiczną w Oleśnie.

Gratulujemy Paulinie sukcesu!

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top