6 grudnia – mikołajki! W dniu świętego Mikołaja , młodzież naszej szkoły pod opieką Pani Joanny Gawlik odwiedziła oddział dziecięcy Szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej. W tygodniu poprzedzającym 6 grudnia społeczność szkolna zorganizowała zbiórkę zabawek, bloków rysunkowych, kredek, gier, książek. W ten sposób przygotowano prezenty dla małych pacjentów.

W związku z sytuacją pandemiczną prezenty można było dostarczyć do Pani ordynator Oddziału Dziecięcego Dr n. med. Marii Radziszewskiej z prośbą o przekazanie ich małym pacjentom z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie tej akcji!

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top