W świątecznej atmosferze, w jaką wprowadził nas pięknie kolędujący szkolny zespół muzyczny pod wodzą pana Bogdana Kowala, spotkaliśmy się 17 grudnia na szkolnym opłatku. Zatrzymaliśmy się w codziennej gonitwie

jeszcze we wspólnym gronie, aby pomyśleć o naszej tradycji świątecznej, zwyczajach i misteriach związanych z Bożym Narodzeniem przy refleksji przygotowanej przez młodzież i księdza Jacka Sarotę. Na zakończenie wspólnego kolędowania pan dyrektor w imieniu całej społeczności życzył wszystkim zdrowia, radości, miłości oraz rodzinnego ciepła i pogody ducha na każdy dzień.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top