W związku z wprowadzonym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki nauczania zdalnego, jesteśmy zmuszeni do przeprowadzenia tegorocznej zbiórki na WOŚP, w formie zdalnej. Tak jak w ubiegłym roku, założyliśmy wirtualną eSkarbonkę. Naszą Wolontariuszką jest uczennica naszej szkoły Wiktoria Bąba z kl. 3 technikum budownictwa. Zachęcamy do wsparcia tej akcji wszystkich uczniów, jak również pracowników naszej breńskiej społeczności ❤️ SIE MA. Prosimy o rozpowszechnianie zbiórki, poprzez udostępnianie postu na swoich profilach. LINK: https://eskarbonka.wosp.org.pl/vmzc6q

Szkolny Samorząd Uczniowski w Brniu

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top