Tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół w Brniu zorganizowali wspólnie ze swoimi rodzicami bal studniówkowy w gościnnych progach Dworu Czernia. Przygotowaniami do balu zajęli się uczniowie technikum budownictwa i technikum architektury krajobrazu. Zanim uczniowie stanęli na sali, by zatańczyć tradycyjnego poloneza, odbyła się część oficjalna uroczystości.


Dyrektor Jarosław Boryczka zwracając się do maturzystów gratulował im dotarcia do tego etapu edukacji i wyraził nadzieję, że także z egzaminem maturalnym nie będzie problemu. Dyrektor, w imieniu Samorządu Powiatowego życzył maturzystom „radosnego nastroju, wesołej zabawy i wspaniałych wspomnień, a także zdania wszystkich egzaminów i dostania się na wymarzone uczelnie". Nie zabrakło też życzeń od wychowawcy klasy, Iwony Świerczek.
Wieść głosi, że uczniowie bawili się do białego rana i chociaż rzadko zdarza się, że studniówka faktycznie odbywa się dokładnie sto dni przed maturą, zawsze stanowi granicę, po przekroczeniu której żarty się kończą.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top