W dniu dzisiejszym tj. 26 kwietnia 2022 r. gościliśmy uczniów klas 8 szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego. Odwiedziło nas prawie 300 uczniów. Zapoznaliśmy ich z ofertą edukacyjną szkoły na rok szkolny 2022/2023, pokazaliśmy pracownie przedmiotów ogólnych i zawodowych. Uczniowie mieli możliwość

obserwacji i wykonania zadań zawodowych w pracowni zbrojarsko - betoniarskiej w technikum budownictwa, pracowni kosztorysowania Norma PRO i projektowania AutoCAD, pracowni roślin ozdobnych i projektowania obiektów architektury krajobrazu. Dziękujemy nauczycielom i uczniom za włączenie się w organizację Dnia Otwartego Szkoły.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top