29 kwietnia odbyło się zakończenie roku szkolnego uczniów klas czwartych Technikum Architektury Krajobrazu oraz Technikum Budowlanego. Na uroczystą akademię z tej okazji przybyła Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia pani Dagmara Jedynak oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Kapłon.

Pan dyrektor Jarosław Boryczka oraz pani Dagmara Jedynak serdecznie gratulowali wszystkim ukończenia szkoły, życząc jednocześnie powodzenia na egzaminach oraz pomyślności w dorosłym życiu.
W dalszej części uroczystości pan dyrektor oraz wychowawczyni klas maturalnych, pani Iwona Świerczek wręczyli nagrody i dyplomy uczniom wyróżniającym się w nauce, aktywnych w pracy na rzecz szkoły, osiągającym sukcesy w konkursach i zawodach sportowych. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Adrianna Waś świadectwo z wyróżnieniem oraz Marysia Podosek uczennice z najlepszą średnią ocen, Bartosz Grabka, Adrian Grabka, Tomasz Golonka, Klaudia Lekarczyk, Katarzyna Zagraniczna, Adrian Płaneta, Martyna Wąsowicz.
Na zakończenie mogliśmy obejrzeć skecz przygotowany przez uczniów klasy trzeciej oraz występ szkolnego zespołu muzycznego.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top