Dnia 30 maja 2022 roku uczniowie klas: I TAK, III TBg, II TAKTB uczestniczyli w pogadance nt. „ Jak nie marnować żywności". Pogadankę przeprowadziła pani Małgorzata Bartkiewicz, specjalista w dziedzinie ekologii. Pogadanka odbyła się w ramach LIFE – IP EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego". Miała na celu zwiększyć wśród młodzieży szkolnej ogólną świadomość nt. zakupu, przechowywania żywności,

aby w ten sposób ograniczyć jej marnotrawienie. Można się było dowiedzieć m. in., że na jednego mieszkańca Polski przypada 250 kg zmarnowanej żywności. Dlatego tak istotnym jest szerzenie wśród młodzieży postawy odpowiedzialności również w kwestii ekologii.
Pogadanka wpisuje się w działania podejmowane na rzecz bezpieczeństwa wśród młodzieży w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa w szkole w roku szkolnym 2021/2022.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top